Slapukai

Kas tai yra Slapukai

Slapukai angliškai Cookies. Svetainė CVpavyzdys.lt naudoja slapukus. Tai yra maži tekstiniai failai saugomi Jūsų naršyklėje. Daugelis slapukų turi atskirus ID (identifikatorius), jie leidžia atskirti naršyklė nuo kitų naršyklių. Slapukuose nėra asmens identifikavimo priemonių. Slapukai padeda geriau atrinkti reklamą, pagal vartotojo pomėgius.

Trečiųjų šalių slapukai

Slapukai skirstomi į trečiųjų šalių ir pirmųjų šalių slapukus. Tai yra susiję su naudotojo aplankytos svetainės adresu – domenu. Trečiųjų šalių slapukus naudoja tokios kompanijos kaip Facebook, Google Adsense, Twiter ir kiti. Slapukus galima bet kada išjungti nuėjus į savo naršyklės nustatymus. Juos bet kada galima ištrinti. Jei turite daugiau klausimu kreipkitės el. paštu Lekiu.lt@gmail.com

Slapukai ir jų paskirtis

Slapukai mums tik padeda nustatyti kokius pomėgius Jūs turite, jie nekaupia kitos asmeninės informacijos. Matydami Jūsų pomėgius reklamos agentūros ir trečiosios šalys gali pateikti Jums tinkamesnį turinį. Pagal tai Jus ne taip erzins nedominantys skelbimai. Kaip ir minėjome slapukus galima bet kada ištrinti. Taip pat jei turite pastebėjimų, patarimų ar nusiskundimų kreipkitės į mus ir mes pasistengsime kuo greičiau atsakyti į Jūsų klausimus išspręsti problemas.