Motyvacinis laiškas

Motyvacinis laiškas – vadovo pavyzdys

Žemiau Jums pateikiame motyvacinio laiško pavyzdį, pasirenkant vadovo pareigas. Pagrindiniai patarimai rašant motyvacinį laišką yra visuomet atsiminti, kad motyvacinio laiško tikslas nerašyti kuo daugiau teksto, o rašyti kuo taiklesnį tekstą. Motyvacinis laiškas iš PixabayAkcentuodami duomenis apie save pradėkite rašyti “”Kreipiuosi į Jus dėl Jūsų siūlomo darbo..” Tuomet paminėkite kur dirbate dabar ar kur dirbote iki šiol. Šioje vietoje paminėkite kuo buvote naudingas ir kokie Jūsų pasiekimai Įmonėje. Tuomet pereikite prie darbo dėl kurio kreipiatės “Turiu daug patirties dirbant su programinėmis įrangomis todėl manau, kad būsiu naudingas Jūsų organizacijoje”. Paminėkite kokios savybės būtų tinkamos atsižvelgiant į naujo darbo pobūdį veiklos sritis.  Labai neišsiplėskite, nes įmonės vadovas dažniausia neturi daug laiko skaityti, todėl šioje vietoje svarbu pateikti esmines savo aprašymo detales kaip pavyzdžiui:

Lukas Lukaitis

Gyv. Justiniškių g. Kaunas, tel. 860000000

Gerb Įmonės vadove,

Kreipiuosi į Jus dėl Jūsų siūlomo darbo vadovo pareigoms užimti. Noriu paminėti, kad šiuo metu dirbu UAB Įmonė, kurioje vykdau personalo vadovo pareigas. Į savo pareigas žvelgiu atsakingai, mano prioritetas sukurti ir išlaikyti kvalifikuotą ir motyvuotą personalą. 

Turiu daug patirties dirbant su žmonėmis, išmanau žmogiškųjų išteklių problemas ir žinau kaip jas spręsti. Turiu patirties pardavimų skatinimo, marketingo srityse. Manau, kad galiu būti naudingas Jūsų organizacijai. 

Atsižvelgiant į Jūsų pateiktus poreikius ir reikalavimus esu įsitikinęs, kad greitai įsiliečiau į Jūsų kolektyvą, sėkmingai vesčiau komandą bendro tikslo link. 

Pagarbiai,

Lukas Lukaitis

KITAS Motyvacinio laiško pavyzdys žemiau:

Motyvacinis-laiškas-Vadovas